30 Ağustos 2016 Salı

Karabağlar Beko Servisi 0850 302 34 34

Karabağlar Beko Servisi 0850 302 34 34 

Beko Teknik Servis Türkiyenin yerli markalarının başında olan hemen hemen hepimizin mutlaka evinde olan bir marka haline gelen Beko bir dünya markası haline gelmiştir. Beko Yetkili Servis ağınıda türkiyede konuşulan bir yapı haline getirmiştir.

AyazTeknik Karabağlar ilçesinde BEKO Marka Klima, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve kombi ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.  Bu kategorideki ürünlerinizden herhangi biri arıza görmesi sebebiyle Karabağlar Beko Servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Karabağlar Beko Tamir Servisi 0850 302 34 34 

Kullandığınız cihazlarda yaşayacağınız sorunlarda ilk yapmanız gereken Karabağlar Beko Servisi aramak olmalıdır.


Yılların vermiş olduğu tecrübeyle kendinden emin olan ve işini ciddiyetle yapmakta, müşteri ilişkilerinde de aynı ciddiyeti göstermektedir. Bakım ve tamirat taleplerinizi 0850 302 34 34 nolu numarayı arayarak bildirebilir, randevu ve konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezi, sizleri bulunduğunuz semtin en yakınındaki bir servise yönlendirecektir. Servisin verdiği hizmetlerde kullanılan orijinal yedek parçaların garanti süresi 1 yıldır. Karabağlar Beko Servisi Bakım ve onarım ihtiyaçlarında servise online olarak da ulaşılabilmekte ve takibi yapılabilmektedir. Alınan servis talebi Beko Karabağlar Servisi tarafından en kısa zamanda yerine getirilmektedir. Firmanın güvenilir ve güler yüzlü hizmetleri ile müşteriye verilen değer ön plandadır.

Karabağlar Beko Klima Servisi
Karabağlar Beko Kombi Servisi
Karabağlar Beko Buzdolabı Servisi
Karabağlar Beko Çamaşır Makinesi Servisi
Karabağlar Beko Bulaşık Makinesi Servisi
Karabağlar Beko Televizyon Servisi
Karabağlar Beko Termosifon Servisi
Karabağlar Beko Şofben Servisi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ayazteknik.net