4 Eylül 2016 Pazar

Bayraklı Arçelik Servisi 0850 302 34 34

Bayraklı Arçelik Servisi 0850 302 34 34 

Arçelik Teknik Servis Türkiyenin yerli markalarının başında olan hemen hemen hepimizin mutlaka evinde olan bir marka haline gelen Arçelik bir dünya markası haline gelmiştir. Arçelik Yetkili Servis ağınıda türkiyede konuşulan bir yapı haline getirmiştir.

AyazTeknik Bayraklı ilçesinde Arçelik Marka Klima, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve kombi ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.  Bu kategorideki ürünlerinizden herhangi biri arıza görmesi sebebiyle Bayraklı Arçelik Servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 Bayraklı Arçelik Tamir Servisi 0850 302 34 34 

Kullandığınız cihazlarda yaşayacağınız sorunlarda ilk yapmanız gereken izmir  Bayraklı Arçelik Servisi aramak olmalıdır.


Yılların vermiş olduğu tecrübeyle kendinden emin olan ve işini ciddiyetle yapmakta, müşteri ilişkilerinde de aynı ciddiyeti göstermektedir. Bakım ve tamirat taleplerinizi 0850 302 34 34 nolu numarayı arayarak bildirebilir, randevu ve konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezi, sizleri bulunduğunuz semtin en yakınındaki bir servise yönlendirecektir. Servisin verdiği hizmetlerde kullanılan orijinal yedek parçaların garanti süresi 1 yıldır.  Bayraklı Arçelik Servisi Bakım ve onarım ihtiyaçlarında servise online olarak da ulaşılabilmekte ve takibi yapılabilmektedir. Alınan servis talebi  Bayraklı Arçelik Servisi tarafından en kısa zamanda yerine getirilmektedir. Firmanın güvenilir ve güler yüzlü hizmetleri ile müşteriye verilen değer ön plandadır.

 Bayraklı Arçelik Klima Servisi
 Bayraklı Arçelik Kombi Servisi
 Bayraklı Arçelik Buzdolabı Servisi
 Bayraklı Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
 Bayraklı Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
 Bayraklı Arçelik Televizyon Servisi
 Bayraklı Arçelik Termosifon Servisi
 Bayraklı Arçelik Şofben Servisi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder