21 Eylül 2016 Çarşamba

Bayraklı Baymak Kombi ServisiBayraklı Baymak Kombi Servisi 0850 302 34 34


Bayraklı Baymak kombi servisi, Baymak Kombi Servisi Bayraklı, olarak Bayraklıin tüm bölgelerine haftanın 7 günü Bayraklı Baymak kombi servisi teknik hizmet sağlamaktayız. Bayraklı Baymak Kombi Servisi ÖZEL arıza, onarım ve bakım için  Baymak Servisi telefon numaramız:

Baymak SERVİS MERKEZİ

0850 302 34 34  


Bayraklı Baymak Kombi Servisi için yukarıdaki numaramızdan ulaşabilir, arızanızı bildirerek en yakın kombi teknik ekibimizi size yönlendirmemizi sağlayabilirsiniz. Bayraklı Baymak Kombi Servisi olarak Kombi arızalarınızı 24 saat içinde çözüme ulaştırıyoruz. Değişen parçaların 1 yıl yedek parça garantisi mevcuttur.

Sitemizdeki iletişim formunu doldurarakta size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.Baymak Nerenin Markası? Baymak Hangi Ülkenin Markasıdır? Baymak Nedir? Baymak Kimdir?

Baymak Hakkında: Baymak kombilerde Türkiye’nin önemli ve büyük firması konumunda yer almaktadır. Ürün çeşitliliklerinin yanı sıra farklı markalarla aynı kademede eş değer bir yere sahiptir. Fiyat ve performansları bakımından birçok rakibi olan Baymak kombilerin birçok gücü olmak ile beraber özelliği ile fazla olan kombileri ile kullanıcılarına fazlasıyla çözüm seçeneklerine yer vermektedir. 46 yılı aşkın bir süre olmakla beraber köklü bir geçmiş sınıfı pozisyonunda yer almaktadır. Tepeören de bulunan yaklaşık 60.000 m2 alanda iki üretim tesisi bulunmaktadır ve faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye’de genel olarak 1000’e dayanan bayisi, 1500 üzerinde teknisyen kadrosu ve 2100’u aşkın satış noktaları ile servisini sürdürmektedir. 2013 yılında BDR THERMEA şirketi haline gelmiş Hollanda firmasıdır. Üretimi Hollanda ülkesinde gerçekleşerek dağılımları Avrupa üzerinden Türkiye’ye yapılmaktadır. Kombi Markaları Ve Açıklamaları konusundaki bilgileri siz değerli tüketicilerimiz için sunmaktayız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder