4 Eylül 2016 Pazar

Buca Arçelik Servisi 0850 302 34 34

Buca Arçelik Servisi 0850 302 34 34 

Arçelik Teknik Servis Türkiyenin yerli markalarının başında olan hemen hemen hepimizin mutlaka evinde olan bir marka haline gelen Arçelik bir dünya markası haline gelmiştir. Arçelik Yetkili Servis ağınıda türkiyede konuşulan bir yapı haline getirmiştir.

AyazTeknik Buca ilçesinde Arçelik Marka Klima, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve kombi ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.  Bu kategorideki ürünlerinizden herhangi biri arıza görmesi sebebiyle Buca Arçelik Servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Buca Arçelik Tamir Servisi 0850 302 34 34 

Kullandığınız cihazlarda yaşayacağınız sorunlarda ilk yapmanız gereken izmir Buca Arçelik Servisi aramak olmalıdır.


Yılların vermiş olduğu tecrübeyle kendinden emin olan ve işini ciddiyetle yapmakta, müşteri ilişkilerinde de aynı ciddiyeti göstermektedir. Bakım ve tamirat taleplerinizi 0850 302 34 34 nolu numarayı arayarak bildirebilir, randevu ve konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezi, sizleri bulunduğunuz semtin en yakınındaki bir servise yönlendirecektir. Servisin verdiği hizmetlerde kullanılan orijinal yedek parçaların garanti süresi 1 yıldır. Buca Arçelik Servisi Bakım ve onarım ihtiyaçlarında servise online olarak da ulaşılabilmekte ve takibi yapılabilmektedir. Alınan servis talebi Buca Arçelik Servisi tarafından en kısa zamanda yerine getirilmektedir. Firmanın güvenilir ve güler yüzlü hizmetleri ile müşteriye verilen değer ön plandadır.

Buca Arçelik Klima Servisi
Buca Arçelik Kombi Servisi
Buca Arçelik Buzdolabı Servisi
Buca Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Buca Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Buca Arçelik Televizyon Servisi
Buca Arçelik Termosifon Servisi
Buca Arçelik Şofben Servisi

3 yorum:

 1. Buca Arçelik Servisi 0850 302 34 34 buzdolabı servisi, çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, klima servisi, Kombi Servisi. www.ayazteknik.net

  YanıtlaSil
 2. Selin Hayafer26 Ekim 2016 11:38

  Buca Arçelik Servisi bzudolabım için teknik servis hizmeti aldım tavsiye ederim

  YanıtlaSil
 3. Melek Yadigar2 Kasım 2016 00:08

  Arçelik Bulaşık Makinesi tamiratı yapıldı teşekkürler hızlı ve temiz çalışıyorlar

  YanıtlaSil

ayazteknik.net