4 Eylül 2016 Pazar

Çiğli Arçelik Servisi 0850 302 34 34

Çiğli Arçelik Servisi 0850 302 34 34 

Arçelik Teknik Servis Türkiyenin yerli markalarının başında olan hemen hemen hepimizin mutlaka evinde olan bir marka haline gelen Arçelik bir dünya markası haline gelmiştir. Arçelik Yetkili Servis ağınıda türkiyede konuşulan bir yapı haline getirmiştir.

AyazTeknik Çiğli ilçesinde Arçelik Marka Klima, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve kombi ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.  Bu kategorideki ürünlerinizden herhangi biri arıza görmesi sebebiyle Çiğli Arçelik Servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Çiğli Arçelik Tamir Servisi 0850 302 34 34 

Kullandığınız cihazlarda yaşayacağınız sorunlarda ilk yapmanız gereken izmir  Çiğli Arçelik Servisi aramak olmalıdır.


Yılların vermiş olduğu tecrübeyle kendinden emin olan ve işini ciddiyetle yapmakta, müşteri ilişkilerinde de aynı ciddiyeti göstermektedir. Bakım ve tamirat taleplerinizi 0850 302 34 34 nolu numarayı arayarak bildirebilir, randevu ve konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezi, sizleri bulunduğunuz semtin en yakınındaki bir servise yönlendirecektir. Servisin verdiği hizmetlerde kullanılan orijinal yedek parçaların garanti süresi 1 yıldır.  Çiğli Arçelik Servisi Bakım ve onarım ihtiyaçlarında servise online olarak da ulaşılabilmekte ve takibi yapılabilmektedir. Alınan servis talebi  Çiğli Arçelik Servisi tarafından en kısa zamanda yerine getirilmektedir. Firmanın güvenilir ve güler yüzlü hizmetleri ile müşteriye verilen değer ön plandadır.

 Çiğli Arçelik Klima Servisi
 Çiğli Arçelik Kombi Servisi
 Çiğli Arçelik Buzdolabı Servisi
 Çiğli Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
 Çiğli Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
 Çiğli Arçelik Televizyon Servisi
 Çiğli Arçelik Termosifon Servisi
 Çiğli Arçelik Şofben Servisi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ayazteknik.net