10 Eylül 2016 Cumartesi

Çiğli Beko Servisi 0850 302 34 34

Çiğli Beko Servisi 0850 302 34 34 Özel Beko Merkez Servis 

AyazTeknik Çiğli ilçesinde Beko Marka Klima, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve kombi ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.


Beko Teknik Servis Türkiyenin yerli markalarının başında olan hemen hemen hepimizin mutlaka evinde olan bir marka haline gelen Beko bir dünya markası haline gelmiştir. Beko Yetkili Servis ağınıda türkiyede konuşulan bir yapı haline getirmiştir.

Bu kategorideki ürünlerinizden herhangi biri arıza görmesi sebebiyle Menemen Beko Servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Beko Arçelik Tamir Servisi 0850 302 34 34 

Kullandığınız cihazlarda yaşayacağınız sorunlarda ilk yapmanız gereken izmir  Beko Arçelik Servisi aramak olmalıdır.


Yılların vermiş olduğu tecrübeyle kendinden emin olan ve işini ciddiyetle yapmakta, müşteri ilişkilerinde de aynı ciddiyeti göstermektedir. Bakım ve tamirat taleplerinizi 0850 302 34 34 nolu numarayı arayarak bildirebilir, randevu ve konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezi, sizleri bulunduğunuz semtin en yakınındaki bir servise yönlendirecektir. Servisin verdiği hizmetlerde kullanılan orijinal yedek parçaların garanti süresi 1 yıldır.  Beko Teknik Servisi Bakım ve onarım ihtiyaçlarında servise online olarak da ulaşılabilmekte ve takibi yapılabilmektedir. Alınan servis talebi  Çiğli Beko Servisi tarafından en kısa zamanda yerine getirilmektedir. Firmanın güvenilir ve güler yüzlü hizmetleri ile müşteriye verilen değer ön plandadır.

 Çiğli Beko Klima Servisi
 Çiğli Beko Kombi Servisi
 Çiğli Beko Buzdolabı Servisi
 Çiğli Beko Çamaşır Makinesi Servisi
 Çiğli Beko Bulaşık Makinesi Servisi
 Çiğli Beko Televizyon Servisi
 Çiğli Beko Termosifon Servisi
 Çiğli Beko Şofben Servisi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ayazteknik.net