4 Eylül 2016 Pazar

Gaziemir Arçelik Servisi 0850 302 34 34

Gaziemir Arçelik Servisi 0850 302 34 34 

Arçelik Teknik Servis Türkiyenin yerli markalarının başında olan hemen hemen hepimizin mutlaka evinde olan bir marka haline gelen Arçelik bir dünya markası haline gelmiştir. Arçelik Yetkili Servis ağınıda türkiyede konuşulan bir yapı haline getirmiştir.

AyazTeknik Gaziemir ilçesinde Arçelik Marka Klima, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve kombi ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.  Bu kategorideki ürünlerinizden herhangi biri arıza görmesi sebebiyle Gaziemir Arçelik Servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Gaziemir Arçelik Tamir Servisi 0850 302 34 34 

Kullandığınız cihazlarda yaşayacağınız sorunlarda ilk yapmanız gereken izmir Gaziemir Arçelik Servisi aramak olmalıdır.


Yılların vermiş olduğu tecrübeyle kendinden emin olan ve işini ciddiyetle yapmakta, müşteri ilişkilerinde de aynı ciddiyeti göstermektedir. Bakım ve tamirat taleplerinizi 0850 302 34 34 nolu numarayı arayarak bildirebilir, randevu ve konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezi, sizleri bulunduğunuz semtin en yakınındaki bir servise yönlendirecektir. Servisin verdiği hizmetlerde kullanılan orijinal yedek parçaların garanti süresi 1 yıldır. Gaziemir Arçelik Servisi Bakım ve onarım ihtiyaçlarında servise online olarak da ulaşılabilmekte ve takibi yapılabilmektedir. Alınan servis talebi Gaziemir Arçelik Servisi tarafından en kısa zamanda yerine getirilmektedir. Firmanın güvenilir ve güler yüzlü hizmetleri ile müşteriye verilen değer ön plandadır.

Gaziemir Arçelik Klima Servisi
Gaziemir Arçelik Kombi Servisi
Gaziemir Arçelik Buzdolabı Servisi
Gaziemir Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Gaziemir Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Gaziemir Arçelik Televizyon Servisi
Gaziemir Arçelik Termosifon Servisi
Gaziemir Arçelik Şofben Servisi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ayazteknik.net