2 Eylül 2016 Cuma

Karabağlar Bosch Servisi 0850 302 34 34

Karabağlar Bosch Servisi 0850 302 34 34 

Bosch Teknik Servis Türkiyenin yerli markalarının başında olan hemen hemen hepimizin mutlaka evinde olan bir marka haline gelen Bosch bir dünya markası haline gelmiştir. Bosch Yetkili Servis ağınıda türkiyede konuşulan bir yapı haline getirmiştir.

AyazTeknik Karabağlar ilçesinde BOSCH Marka Klima, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve kombi ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.  Bu kategorideki ürünlerinizden herhangi biri arıza görmesi sebebiyle Karabağlar Bosch Servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Karabağlar Bosch Tamir Servisi 0850 302 34 34 

Kullandığınız cihazlarda yaşayacağınız sorunlarda ilk yapmanız gereken Karabağlar Bosch Servisi aramak olmalıdır.


Yılların vermiş olduğu tecrübeyle kendinden emin olan ve işini ciddiyetle yapmakta, müşteri ilişkilerinde de aynı ciddiyeti göstermektedir. Bakım ve tamirat taleplerinizi 0850 302 34 34 nolu numarayı arayarak bildirebilir, randevu ve konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezi, sizleri bulunduğunuz semtin en yakınındaki bir servise yönlendirecektir. Servisin verdiği hizmetlerde kullanılan orijinal yedek parçaların garanti süresi 1 yıldır. Karabağlar Bosch Servisi Bakım ve onarım ihtiyaçlarında servise online olarak da ulaşılabilmekte ve takibi yapılabilmektedir. Alınan servis talebi Bosch Karabağlar Servisi tarafından en kısa zamanda yerine getirilmektedir. Firmanın güvenilir ve güler yüzlü hizmetleri ile müşteriye verilen değer ön plandadır.

Karabağlar Bosch Klima Servisi
Karabağlar Bosch Kombi Servisi
Karabağlar Bosch Buzdolabı Servisi
Karabağlar Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Karabağlar Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
Karabağlar Bosch Televizyon Servisi
Karabağlar Bosch Termosifon Servisi
Karabağlar Bosch Şofben Servisi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ayazteknik.net