4 Eylül 2016 Pazar

Karşıyaka Arçelik Servisi 0850 302 34 34

Karşıyaka Arçelik Servisi 0850 302 34 34 

Arçelik Teknik Servis Türkiyenin yerli markalarının başında olan hemen hemen hepimizin mutlaka evinde olan bir marka haline gelen Arçelik bir dünya markası haline gelmiştir. Arçelik Yetkili Servis ağınıda türkiyede konuşulan bir yapı haline getirmiştir.

AyazTeknik  Karşıyaka ilçesinde Arçelik Marka Klima, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve kombi ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.  Bu kategorideki ürünlerinizden herhangi biri arıza görmesi sebebiyle Karşıyaka Arçelik Servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Karşıyaka Arçelik Tamir Servisi 0850 302 34 34 

Kullandığınız cihazlarda yaşayacağınız sorunlarda ilk yapmanız gereken izmir  Karşıyaka Arçelik Servisi aramak olmalıdır.


Yılların vermiş olduğu tecrübeyle kendinden emin olan ve işini ciddiyetle yapmakta, müşteri ilişkilerinde de aynı ciddiyeti göstermektedir. Bakım ve tamirat taleplerinizi 0850 302 34 34 nolu numarayı arayarak bildirebilir, randevu ve konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezi, sizleri bulunduğunuz semtin en yakınındaki bir servise yönlendirecektir. Servisin verdiği hizmetlerde kullanılan orijinal yedek parçaların garanti süresi 1 yıldır.  Karşıyaka Arçelik Servisi Bakım ve onarım ihtiyaçlarında servise online olarak da ulaşılabilmekte ve takibi yapılabilmektedir. Alınan servis talebi  Karşıyaka Arçelik Servisi tarafından en kısa zamanda yerine getirilmektedir. Firmanın güvenilir ve güler yüzlü hizmetleri ile müşteriye verilen değer ön plandadır.

 Karşıyaka Arçelik Klima Servisi
 Karşıyaka Arçelik Kombi Servisi
 Karşıyaka Arçelik Buzdolabı Servisi
 Karşıyaka Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
 Karşıyaka Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
 Karşıyaka Arçelik Televizyon Servisi
 Karşıyaka Arçelik Termosifon Servisi
 Karşıyaka Arçelik Şofben Servisi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ayazteknik.net