14 Eylül 2016 Çarşamba

Karşıyaka Beko Servisi 0850 302 34 34

Karşıyaka Beko Servisi 0850 302 34 34 Özel Beko Merkez Servis 

AyazTeknik Karşıyaka ilçesinde Beko Marka Klima, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve kombi ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.


Beko Teknik Servis Türkiyenin yerli markalarının başında olan hemen hemen hepimizin mutlaka evinde olan bir marka haline gelen Beko bir dünya markası haline gelmiştir. Beko Yetkili Servis ağınıda türkiyede konuşulan bir yapı haline getirmiştir.

Bu kategorideki ürünlerinizden herhangi biri arıza görmesi sebebiyle Menemen Beko Servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Beko Arçelik Tamir Servisi 0850 302 34 34 

Kullandığınız cihazlarda yaşayacağınız sorunlarda ilk yapmanız gereken izmir  Beko Arçelik Servisi aramak olmalıdır.


Yılların vermiş olduğu tecrübeyle kendinden emin olan ve işini ciddiyetle yapmakta, müşteri ilişkilerinde de aynı ciddiyeti göstermektedir. Bakım ve tamirat taleplerinizi 0850 302 34 34 nolu numarayı arayarak bildirebilir, randevu ve konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezi, sizleri bulunduğunuz semtin en yakınındaki bir servise yönlendirecektir. Servisin verdiği hizmetlerde kullanılan orijinal yedek parçaların garanti süresi 1 yıldır.  Beko Teknik Servisi Bakım ve onarım ihtiyaçlarında servise online olarak da ulaşılabilmekte ve takibi yapılabilmektedir. Alınan servis talebi Karşıyaka Beko Servisi tarafından en kısa zamanda yerine getirilmektedir. Firmanın güvenilir ve güler yüzlü hizmetleri ile müşteriye verilen değer ön plandadır.

  Karşıyaka Beko Klima Servisi
  Karşıyaka Beko Kombi Servisi
  Karşıyaka Beko Buzdolabı Servisi
  Karşıyaka Beko Çamaşır Makinesi Servisi
  Karşıyaka Beko Bulaşık Makinesi Servisi
  Karşıyaka Beko Televizyon Servisi
  Karşıyaka Beko Termosifon Servisi
  Karşıyaka Beko Şofben Servisi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ayazteknik.net