4 Eylül 2016 Pazar

Menemen Arçelik Servisi 0850 302 34 34

Menemen Arçelik Servisi 0850 302 34 34 

Arçelik Teknik Servis Türkiyenin yerli markalarının başında olan hemen hemen hepimizin mutlaka evinde olan bir marka haline gelen Arçelik bir dünya markası haline gelmiştir. Arçelik Yetkili Servis ağınıda türkiyede konuşulan bir yapı haline getirmiştir.

AyazTeknik  Menemen ilçesinde Arçelik Marka Klima, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve kombi ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.  Bu kategorideki ürünlerinizden herhangi biri arıza görmesi sebebiyle Menemen Arçelik Servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Menemen Arçelik Tamir Servisi 0850 302 34 34 

Kullandığınız cihazlarda yaşayacağınız sorunlarda ilk yapmanız gereken izmir  Menemen Arçelik Servisi aramak olmalıdır.


Yılların vermiş olduğu tecrübeyle kendinden emin olan ve işini ciddiyetle yapmakta, müşteri ilişkilerinde de aynı ciddiyeti göstermektedir. Bakım ve tamirat taleplerinizi 0850 302 34 34 nolu numarayı arayarak bildirebilir, randevu ve konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezi, sizleri bulunduğunuz semtin en yakınındaki bir servise yönlendirecektir. Servisin verdiği hizmetlerde kullanılan orijinal yedek parçaların garanti süresi 1 yıldır.  Menemen Arçelik Servisi Bakım ve onarım ihtiyaçlarında servise online olarak da ulaşılabilmekte ve takibi yapılabilmektedir. Alınan servis talebi  Menemen Arçelik Servisi tarafından en kısa zamanda yerine getirilmektedir. Firmanın güvenilir ve güler yüzlü hizmetleri ile müşteriye verilen değer ön plandadır.

 Menemen Arçelik Klima Servisi
 Menemen Arçelik Kombi Servisi
 Menemen Arçelik Buzdolabı Servisi
 Menemen Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
 Menemen Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
 Menemen Arçelik Televizyon Servisi
 Menemen Arçelik Termosifon Servisi
 Menemen Arçelik Şofben Servisi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ayazteknik.net