8 Aralık 2018 Cumartesi

Aktepe ECA Servisi

Aktepe ECA Servisi. Firma hakkında: Gaziemir ilçesine bağlı Aktepe mahallesinde bulunan Beyaz Eşya & Klima, Kombi, TV, Uydu, Kurutucu, Fırın ve diğer ev aletlerinin tamir ve bakım onarım hizmetleri servisi olarak her türlü Beyaz Eşya, Klima'nın ister evinize ister iş yerinize olsun deneyımlı uzman kadromuz araçlarımızla sizlere hizmet vermek için burdayız. Her türlü marka için orjinal yedek parçaları stoğumuzda bulundurmaktayız.

Her marka ve her türlü bakım onarım ve yenilenme işlemleri teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilmekte olup, arızalara zamanında yaptığı müdahale ve kısa sürede çözüme kavuşturması ile öncü firmaların arasındayız.

Alanında 20 yıllık tecrübe ve deneyımlı Aktepe ECA Servisi'mize bağlı ekibimiz ile sizlere değerli ve özel müşterilerimize en Kaliteli ve en Garantili teknik servis hizmetini sunmaktan mutluluk duyarız. Firmamıza ait olan araçlarımızda her türlü teknik alet ve yedek parça mevcut. Profesyonel bir teknik servis ekibi olarak bakım ve arızalarınızın en kısa sürede çözülmekte, aksamaması için özen göstermekteyiz.

Her türlü bilgi ve arıza ile ilgili hızlı, güvenilir ve pratik çözümünüz için 0850 302 34 34 telefon numaradan Aktepe ECA Servisi Çağrı Merkezimize ulaşarak arıza servis kaydı oluşturmanız yeterli.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder