10 Aralık 2018 Pazartesi

Basın Sitesi ECA Servisi

Kış soğukları başladı. Klima'nıza bakım yaptırmanın tam zamanı geldi. İzmir / Karabağlar / Basın Sitesi mahallesinde bulunan Basın Sitesi ECA Servisi Beyaz Eşya & Klima, Kombi, Tv, Uydu, Ocak, Fırın, Ankastre ve diğer ev aletlerinizin tamir servisi olarak markası ne olursa olsun her türlü ev aletlerinin bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Servisimizde Kış Dönemı Bakım Kampanyamız'dan yararlanabilirsiniz.

Kampanyamıza dahil olan tüm işlemlerimiz daha ekonomik ve uygun olmakla beraber son derece kalitelidir. İşlem ne olursa olsun alanında tecrübeli teknisyen arkadaşlarımız sizin müsayit olduğunuz zamanında adresinize kadar gelerek sorunlarınıza en pratik şekilde çözüm üretmekteler. Klimanızın içinde birikmiş ve koku yapmaya başlamış filtreleri değiştiriyoruz, iç hazneleri özenle temizleyıp yerleştiriyoruz. Şirketimize bağlı özel teknik araçlarımızda tüm marka ve her çeşit yedek parça veya ürünleri bulundurduğumuz için işlerimizi hızlı bir şekilde tamamlayıp yerinizden ayrılıyoruz.

Basın Sitesi ECA Servisi'miz yapılan tüm işlemlere ve değiştirilen tüm yedek parçalara 1 yıla kadar Garanti sunuyor. Aşağıdaki Beyaz Eşya bakım merkezi telefon numaramızı arayın, ilgilenelim. Sizin için en güvenilir ve en ekonomik çözüm üretelim.

Basın Sitesi ECA Servisi Çağrı Merkezi: 0850 302 34 34.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder