5 Aralık 2018 Çarşamba

Bayraklı ECA Servisi

Bayraklı ECA Servisi Klima, Kombi, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi,  TV, Şofben v.b. günlük yaşantımızda kullandığımız elektrikli ev aletleriniz hiç beklenmedik bir sebeple arıza yapabilir. Bu gibi durumlarda Bayraklı ECA Servisi olarak bu tür arızalarınızda hızlı teknik hızmeti sağlamaktayız.

Sizle cihazlarınızla alakalı teknik problem yaşiyorsanız Bayraklı ECA Servisimizden online olarak servis talebinde bulunabilir veya 0850 302 34 34 no lu çağrı merkezimizden ECA Servisi arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Siz arıza kaydınızı oluşturduktan sonra izlenilen prosedür aşağıdaki adımlarda listelenmiştir:
1. Çağrı merkezimizde görüşmüş olduğunuz ECA müşteri temsilcimiz bilgilerinizi en yakın teknisyen arkadaşımıza yönlendirir.
2. Bilgilerınıze ulaşan teknisyen arkadaşımız cihazınızda ki problemı çözmek için sizi arayarak randevu oluşturur.
3. Arızalı cihazınızın genel kontrolunu yaparak değişmesı gereken parça veya parçaların bilgisini ve fiyat bilgilerını vererek yapılması için sizin onayınızı bekler.
4. Onay verdığınız takdirde cihazınızın onarımını gerçekleştirip değişen parçaların ve yapılan işlemlerin teknik servis raporunu size teslim ederek adrsinizden ayrılır.

Değişen parçaların ve yapılan işçiliğin 1 yıl süreyle tekrarlanması halinde ücretsiz teknik servis hizmetı alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ayazteknik.net