8 Aralık 2018 Cumartesi

Bostanlı ECA Servisi

Bostanlı ECA Servisi'miz İzmir / Karşıyaka / Bostanlı mahallesinde bulunmaktadır. Tüm Beyaz Eşya  & Kombi, Klima ve diğer ev aletlerinin arızalarında tamir tespitleri için teknik detsek hizmeti sunuyoruz. Marka ve modeli ne olursa olsun, stoğumuzda her çeşit orjinal yedek parçaları bulundurduğumuz için her çeşit arızalarda uzman ekip teknisyenlerimiz tarafından hızlı bir şekilde müdahale edilmektedir. Servisimize bağlı özel araçlarımız mevcut olduğundan tüm beyaz eşya ve diğer ev aletlerinin tüm yedek parçaları arabalarımızda da bulundurmakta olup, arıza sorunu hizli ve kaliteli bir şekilde çözülmektedir. 

Bostanlı ECA Servisi'miz 1 yıla kadar Garantili hizmet vermekte olup, son derece Güvenilir ve Kaliteli hizmetin adresidir. Not: Servisimiz'de Kış Dönemı Bakım Kampanyası başlatılmıştır. Kampanyamızla ilgili tüm bilgiler aşağıda verilen telefon numarasından ulaşarak bilgi edine bilirsiniz.

Bostanlı ECA Servisi'mize bağlı Çağrı Merkezimize 0850 302 34 34 nolu telefondan Müşteri Temsilcimize ulaşarak cihazınızın sorunu ile ilgili daha detaylı bilgi edine bilirsiniz. Arıza servis kaydı oluşturmayı unutmayın.
.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder