11 Aralık 2018 Salı

Buca DEMİRDÖKÜM Servisi

Beyaz Eşya & Klima, Kombi ve diğer ev aletlerinin tamiratı alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren Buca DEMİRDÖKÜM Servisi olarak Garantili ve Kaliteli hizmet anlayışıyla İzmir'in Buca ilçesine bağlı tüm köy ve mahallelerinde hizmet veriyoruz. Her türlü marka cihazınızın montaj, onarım ve bakım hizmetlerinizi deneyimli ekip kadromuz ve yüksek teknoloji alt yapısı ile en kısa sürede sizin için son dereceli ekonomik olarak siz değerli müşterilerimize çözüm sunmaktan gurur duyarız.

Buca DEMİRDÖKÜM Servisi'mizde yapılan tüm işlemleriniz Tam 1 Yıl Garantilidir.  Servisimiz bünyesinde onarımı yapılan beyaz eşyalarınız 1 yıl servis garantisindedir.

Buca DEMİRDÖKÜM Servisi olarak en geniş servis ağına sahip olan bir firmayız. Sizlere yalnızca bir telefon kadar mesafede olup, Çağrı Merkezimize 0 850 302 34 34 nolu telefondan ulaşabilir arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. Belirttiğiniz adresinize gelen teknik ekibimiz sorununuzun çözümü için en güvenilir ve garantili yolu seçmektedirler.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder