13 Aralık 2018 Perşembe

Çiğli PROTHERM Servisi

Çiğli PROTHERM Servisi İzmir'in Çiğli semtine Beyaz Eşya ( Buzdolabi, Çamaşır Makinesi, Kurutucu, Uydu, Tv, Ocak, Fırın, Ankastre v.b.) tamir servis hizmeti sunmaktadır. Tamir bakım servisi olarak cihazlarınızda oluşan her türlü arızalar için, kendi alanında son derece profesyonel olan ekip teknisyenlerimiz harekete geçmeye her daim hazırlar. Markası ne olursa olsun her türlü elektronik cihazınızın problemlerini en kısa sürede gideriyoruz.

Teknik servisimize ilettiğiniz tüm makina kayıtlarınız teknik kadromuz tarafından incelenerek siz değerli müşterilerimize geri bildirimde bulunmaktayız. Servisimiz tüm cihazlarınız için uyumlu orjinal yedek parçalar kullanmakta olup, tüm yedek parçalar Garanti kapsamındadır.

Çiğli PROTHERM Servisi tüm cihazlarınızla ilgili problemlerinizde işçilik ve yedek parça garantisiyle onarım hizmetini tamamlayacaklardır. 1 yıla kadar Garanti süresince tekrardan arıza oluştuğu takdirde ücretsiz servis hakkınıza sahip oluyorsunuz.

Teknik servis ihtiyaçlarınızda Çiğli PROTHERM Servisi Müşteri İletişim Merkezimizi 0850 302 34 34 nolu telefondan arayabilirsiniz. Tüm talep ve isteklerinizi ileterek Arıza Kaydı oluşturabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder