8 Aralık 2018 Cumartesi

Evka-2 ECA Servisi

Evka-2 ECA Servisi'miz İzmir'in Çiğli semtinde bulunan Evka mahallesinde Beyaz eşya, Klima, Kombi, TV, Uydu ve diğer ev aletlerinin tamir bakım ve onarım sektöründe 20 yıldır faaliyet göstermekte olup, siz değerli müşterilerimize son derece kaliteli hizmet vermek için çalışmaya devam ediyoruz. Böylelikle güven duyabileceğiniz bir servis anlayışıyla müşterilerimizin memnuniyetine giden yolda bir adım daha ilerlemekteyiz.

Her türlü model ve marka servis hizmeti vermekteyiz. İzmir'in her semtine teknik servis imkanımız mevcut. Evka-2 ECA Servis ekibi olarak siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için ister ev ve ister iş yerinizde bulunan her türlü ev aletlerinin arızalarında 1 yıla kadar süreyle işçilik ve malzeme garantisi vermekteyiz.

Tamir Bakım ve Montaj sektöründe öncü olan Evka-2 ECA Servisi'mize bağlı tecrübeli uzman teknik ekibimiz en kısa sürede size ulaşır ve en uygun fiyatlarla servis çözümünü size sunar. Arıza ile ilgili her türlü bilgi için 0850 302 34 34 nolu telefon ile Çağrı Merkezimize ulaşarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder