13 Aralık 2018 Perşembe

Evka-6 PROTHERM Servisi

Evka-6 PROTHERM Servisi olarak Siz değerli müşterilerimize İzmir / Çiğli / Evka-6 mahallesine Klima-Kombi-Beyaz Eşya tamir servisi hizmetimizi sunmaktayız. Son derece kaliteli ve güvenilir hizmet veren uzman teknik kadromuzun birincil önceliği müşteri memnuniyeti üstüne kuruludur. Her türlü marka cihazlarınız onarılır. Cihazlarınız ile ilgili problem yaşiyorsanız bizleri arayın hemen teknik ekibimizi sizlere yönlendirelim.

Evka-6 PROTHERM Servisi Çağrı Merkez Hattı İletişim numaramız: 0850 302 34 34. İhtiyacınız olduğunda her zaman bizleri arayıp Arıza Kaydınızı oluşturun. Servisimizde yapılan tüm işlemlerde orjinal yedek parçalar kullanılır. Yedek parçalar makinenize uyumlu olduğu için, cihazınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayıp çalışma performansını yükseltir.

Evka-6 PROTHERM Servisi son derece Güvenilir ve Kaliteli hizmet vermektedir. Servis ekibimiz ile ev aletlerinizle ilgili problemlerinizde müşteri memnuniyeti, parça ve işçilik Garantisiyle bakım ve onarım işlemlerini tamamlamaktayız.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder