8 Aralık 2018 Cumartesi

Evka-7 ECA Servisi

Evka-7 ECA Servisi hakkında: İzmir'in Gaziemir semtine baglı Evka-7 mahallesinde bulunan Beyaz Eşya & Klima, Kombi ve diğer ev aletlerinin tamir teknik servisimiz 20 yıldır bu alanında faaliyet göstermekte olup her geçen gün ile gelişimini sağlamaktayız. Markası ne olursa olsun her çeşit cihazların tamirini yapmakta olup size en kaliteli ve güvenilir hizmet vermekten onur duyarız. 

Evka-7 ECA Servisi'miz tüm servisler arasında ayrıcalıklı bir konuma sahip olan teknik servisimiz zamanında ve kısa sürede cihaz onarma tamiri (bakım montaj kurulum söküm) ve pratik çözüme kavuşturmak ile tanınan öncü servislerden biriyiz.

Evka-7 ECA Servisi'mize bağlı araçların tamamı seyar atölye şeklinde olup, araçlarımızda her türlü teknik teçhizat bulundurmaktayız. Bize ulaşarak teknik arıza kaydı oluşturduktan sonra müşteri temsilcimiz alanında son derece tecrübeli ve güvenilir uzman teknik ekibimize ulaşarak arıza ile ilgili tüm bilgiler iletiliyor. Teknisyen arkadaşlarımız tarafından daha önce verdiğiniz adresinize ulaşarak en kısa sürede arıza kontrolü yapılmakta olup, hızlı ve pratik bir şekilde müdahalede bulunmaktadır.

0850 302 34 34 tel. numaradan Çağrı Merkezimize ulaşarak arıza ile ilgili her türlü bilgi edinerek, servis arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder