13 Aralık 2018 Perşembe

Gaziemir PROTHERM Servisi

Gaziemir PROTHERM Servisi İzmir'in Gaziemir semtinde Beyaz Eşya ( Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutucu, Ocak, Fırın, Buzdolabi ve diğer ) v.b. elektronik ev aletlerinin tamir servis hizmeti vermeye hazır. Teknik servis olarak cihazlarınızda oluşabilecek arızalar için sürekli hizmetinizdeyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı servis hizmetimizi vermekteyiz. Alanında tecrübeli ekibimizle arıza süresini azaltın ve verimliliği artırın.

Gaziemir PROTHERM Servisi tarafınıza sunduğu tüm hizmetlere 1 yıl onarım ve parça garantisi sunmaktadır. Servisimiz gün içinde hızlı teknik servis hizmeti sağlayan şirket olarak en yoğun zamanlarda bile müşteri önceliği sağlamaktadır. Müşterilerimizin mağdur olmasını engellemek için her daim çalışmaya devam etmekteyiz.

Gaziemir PROTHERM Servisi'miz olarak herhangi ev aletlerinizde oluşabilecek her türlü arıza için siz değerli müşterilerimizden gelen çağrıları beklemekteyiz. 0850 302 34 34 nolu telefondan bizlere ulaşabilir tüm istek ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Servisimizde yapılan tüm işlemler ve degiştirilen her parçalar 1 yıla kadar Garanti kapsamındadır. 1 yıl içerisinde aynı arıza tekrardan oluştuğu takdirde ücretsiz servis hakkına sahip oluyorsunuz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder