11 Aralık 2018 Salı

Gümüldere DEMİRDÖKÜM Servisi

Gümüldere DEMİRDÖKÜM Servisi'miz İzmir / Menderes ilçesi Gümüldere mahallesinde 20 yıldır faaliyet göstermekte olan Klima, Kombi ve diğer Beyaz Eşya onarım tamir ve bakım servisi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Personel kadromuz son derece profesyonel, güleryüzlü, samimi ve tecrübeli olmakla beraber güvenilir ve Garantili hizmet vermekteler.

Teknisyen arkadaşlarımız tarafından kullanılan tüm malzemeler ve yedek parça ürünleri orjinaldir. Firmamıza bağlı özel araçlarımız mevcut. Tüm marka ürünleri ve yedek parçaları aracın stoklarında bulundurmaktayız. Böylece gezici ekip arkadaşlarımız belirttiğiniz adrese kadar gelerek cihazınızla ilgili sorunlarınızı tespit ve tamirat işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Gümüldere DEMİRDÖKÜM Servisi'mize iletmek istediğiniz konunuz mu var? Veya bir önerinizi mi paylaşmak istiyorsunuz? Bunun için Gümüldere DEMİRDÖKÜM Servisi Çağrı Merkezimiz haftanın her günü 7/24 hizmetinizdedir. Genel konular ve teknik konularla ilgili taleplerinizi 24 saat içinde yanıtlıyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder