8 Aralık 2018 Cumartesi

Gümüldür ECA Servisi

Gümüldür ECA Servisi - İzmir'in Menderes semti Gümüldür mah. de bulunan servisimiz olarak Kombi, Klima & Beyaz eşya ve diğer ev aletlerının onarım bakım tamiri hizmeti vermekteyiz. Her çeşit genel marka ev aletlerin parçaları stoğumuzda bulunmakta olup, her türlü beyaz eşyanızın ömrünün uzamasında katkıda bulunduğumuz için müşterilerimize son derece kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Firmamıza ait olan araçlarımızda her çeşit marka parça ve ürünleri bulundurduğumuz için bizleri arayarak arıza kaydı oluşturduğunuzda adresinize en yakın olan teknik servis ekibimize Çağrı Merkezimizdeki müşteri temsilcimiz tarafından bilgi aktarılır, en kısa sürede tamir servisimiz kapınıza kadar gelmekte olup pratik şekilde ister ev ister iş yerinizde olsun cihazınıza müdahale edilmekte ve sorunu çözmekteyiz.

Gümüldür ECA Servisi - Hızlı, Güvenilir, Tecrübeli servis adresi olarak tüm işlemlerimize 1 yıla kadar garanti veriyoruz.

Gümüldür ECA Servisi'mize ulaşmanız için 0850 302 34 34 telefon numarayı tuşlamanız yeterli olup tüm taleplerinizi Müşteri Temsilcimize aktara bilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder