8 Aralık 2018 Cumartesi

İnciraltı ECA Servisi

İnciraltı ECA Servisi - İzmir'in Balçova semti İnciraltı mah.de bulunan Beyaz Eşya, Tv, Uydu ve diğer ev aletlerinin tamir bakım montaj servisimiz olarak 20 yıldır bu alanda hizmet vermekteyiz. Alanında uzman teknisyen kadromuz ile cihazınızın sorunlari ile igili her türlü işlemleri gerçekleştirmeye devam etmekteyiz. Çalişma ilkeleri arasında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Tüm servislerin orjinal ve yedek parçaları kullanılarak onarılan veya tamiri yapılan aletlerinize 1 yıla kadar garanti veriyoruz. İşinin en ehli usta teknisyen kadromuz tarafından her çeşit model ve marka beyaz eşyalar arızasına göre işlem yapılmakta olup, son derece hızlı ve  pratik bir şekilde çözüm sunmaktan mutluluk duyarız.

İnciraltı ECA Servisi'mizin profesyonel kadrosu ile hizmette kusur etmeden samimi, güleryüzlü ve güvenilir performansıyla kendi sahasında başarının adresidir.

İnciraltı ECA Servisi Çağrı Merkezimize şu numaradan ulaşabilirsiniz: 0 850 302 34 34. Yetkili servis müşteri temsilcimizden arıza sorunlari ile ilgili her türlü bilgi edinerek servis arıza kaydı oluşturabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder