6 Aralık 2018 Perşembe

Karaburun ECA Servisi

Karaburun ECA Servisi - teknik servis olarak Türkiye'nın en güvenilir arızalı ev aletlerımızın teknik bakım ve onarım servisi. Günlük hayatımızda süreklı kullandığımız Klima, Kombi, Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Ankastre, Fırın v.b. ev aletlerımız artık hayatımızın vazgeçilmez parçaları haline geldıler. Cihazların arıza çıkarması hem bireylere hem de şirketlere zaman ve maddi kazanç kaybı olarak zarar vermektedır. Arıza yapılan cihazınızın markası ne olursa olsun profesyonel çözüm bulmaktayız.
Karaburun ECA Servisimiz, bireylerın ve şirketlerın ihtiyacı olan arızalı ev aletlerının arızalarının giderilmesınde, bakım onarımlarının yapılmasında, yeteneklı ve tecrübelı personele, gereklı ve yeterlı ekipmana sahiptır.
Karaburun ECA Servisimize ulaşmak için bu numaramızdan bizi arayın: 0850 302 34 34. Müşteri temsilcimize ulaştıktan sonra arıza kaydı oluşturmayı unutmayın.
Tüm tamirlere 1 yıl garanti veriyoruz. Arızanın tamirinden sonra 1 yıl içinde tekrar arıza etmesi takdirde ücretsız tamir ve bakım yapılmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ayazteknik.net