11 Aralık 2018 Salı

Karşıyaka DEMİRDÖKÜM Servisi

Karşıyaka DEMİRDÖKÜM Servisi olarak herzaman hizmetinizdeyiz. Gün geçtikçe hizmetimiz güven ve kalite açıdan artmakta olup Beyaz Eşya & Klima, Kombi, Çamaşır Makineleri, Bulaşık Makineleri, Fırınlar, Taş ocakları ve diğer ev aletlerinin onarım bakım ve tamir sektöründe kalitesi ve teknolojisi ile tercih edilen bir servis haline gelmiştir. Yüzlerce çeşit markalara bakiyoruz. Karşıyaka'ya bağlı tüm köy ve ilçelerine teknik servisimiz mevcuttur. Servisimizde yapılan tüm işlemler 1 yıla kadar Garantilidir.

Yapılan araştırmalara göre beyaz eşyaların yarı ömürleri sona ermeden önce bozulduğu tespit edilmiştir. Markası ne olursa olsun her cihazların elektronik devreleri ve hareketli parçaları zamanla aşınabilir ve çalişma şekilleri bozulabilir.

-Ev eşyaların bozulması sizlerin yaşamınızda zorluk çıkarır ve zamanınızdan çalar. Günlük yaşantımızda kullandığımız beyaz eşyaların bozulmasının yanı sıra tamir edilebilecek cihazlardır. Karşıyaka DEMİRDÖKÜM Servisi İzmir ilçelerinde ki büyük bir servis ağı ve teknik ekibi ile bu soruna bir çözüm bulmak için hazır.

Her türlü bilgi için, 0850 302 34 34 nolu telefondan Karşıyaka DEMİRDÖKÜM Servisi Çağrı Merkezimize ulaşarak arıza kaydı talebinizde bulunabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder