7 Aralık 2018 Cuma

Kemalpaşa ECA Servisi

Kemalpaşa ECA Servisi - Beyaz Eşya, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Ankastre Fırın, Ankastre Ocak, Çamaşır Makinesi, Ankastre Davlumbaz, Klima, Kombi, Tv v.b. ev aletlerının tamir bakım ve onarım servisi olarak 20 yıldır faaliyet göstermekteyız. Hizmetlerimizi hızlı bir şekilde ve kaliteden ödün vermeden yerine getirmekteyiz. Samimi, güleryüzlü ve kaliteli bir hizmet vermek için mesleki yeterlilik belgeleri olan profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. İzmir ilinin tüm bölgelerine servisimiz bulunmakadır. AEG, Arçelik, Ariston, Beko, Bosh, Electrolux, Gaggenau, General Electric, Hoover, Hotpoint, İndesit, LG, Miele, Philips, Profilo, Regal, Samsung, Siemens, Smeg, Vestel, Whirlpool v.b. markalarının tümünde sorumlu teknik servis hizmetimiz vardır.

Kemalpaşa ECA Servisi'mizde yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Müşterilerimizi ve işimizi önemseyerek zevkle hizmet vermekteyiz.

Haftanın 7 günü boyunca servis hizmetinizdeyiz. Haftanın her günü detaylı bilgi ve randevu için Kemalpaşa ECA Servisi Çağrı Merkezimize 0850 302 34 34 nolu telefondan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ayazteknik.net