12 Aralık 2018 Çarşamba

Konak DEMİRDÖKÜM Servisi

Konak DEMİRDÖKÜM Servisi - İzmir'in Konak bölgesinde bulunan şirketimiz Beyaz Eşya & Klima, Kombi, Petek tamiri alanında Konağın tüm köy ve mahallelere hızlı hizmet verebilme konusunda profesyonel uzman bir ekibe sahibiz. Kendi alanımızda 20 yıl'a kadar faaliyet göstermekteyiz. 20 yıl içerisinde kazanılan tüm tecrübe ve iş deneyimlerimiz sayesinde servisimizi son derece profesyonel noktaya getirmiş müşteri referanslarımız gün geçtikçe artmaya devam etmektedir. Tüm genel Markalara bakım hizmeti sunuyoruz.

Konak DEMİRDÖKÜM Servisi'mizde tüm işlemlerinizde 100% memnuniyet garantisi. Uzman ekip kadromuz her daim güvenliğinizi, refahınızı ve rahatınızı göz önünde bulundurur.

Konak DEMİRDÖKÜM Servisi'miz Sizlere 7 / 24 Teknik Servis Hizmeti sunmaktadır. Acil onarım hizmetleri ve profesyonel destek için; 0850 302 34 34 numaralı telefondan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.


Profesyonel Ekip
Teknisyenlerimiz her zaman güvenliğinizi, Profesyonel EkipTeknisyenlerimiz her zaman güvenliğinizi, refahınızı ve rahatınızı göz önünde bulundurur.ve rahatınızı göz önünde bulundurur.
Profesyonel Ekip
24/7 Teknik Servis

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder