7 Aralık 2018 Cuma

Naldöken ECA Servisi

Naldöken ECA Servisi olarak İzmir'in Bornova ilçesine bağlı Naldöken mahallesinde bulunan arızalı Beyaz Eşya (Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Kurutma Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın, Ocak  v.b.) Klima, Kombi, Uydu, TV ve diğer ev aletlerin tamir onarım ve bakım alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren bir firmayız. Son derece profesyonel ustalığımız sayesinde kaliteden ödün vermeden haftanın 7 günü hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Tüm gerekli teknik bilgiye sahip uzman ekip kadromuz ile talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek arızalı ev aletinizin onarımını gerçekleştirmekte olup cihazınızla ilgili kullanım ve diğer sorularınızı memnuniyetle yanıtlıyoruz. Naldöken ECA Servis ekibimiz gerekli teknik bilgiye sahip ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir. Ayrıca yetkili servis sertifikalarına ve teknik eğitimlerine sahiptir. Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın onarımını gerçekleştirmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz arızalı cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınız için Naldöken ECA Servisi Çağrı Merkezimize 0850 302 34 34 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder