10 Aralık 2018 Pazartesi

Zeytınalanı ECA Servisi

Zeytınalanı ECA Servisi olarak, İzmir / Urla / Zeytınalanı mahallesinde bulunan Klima, Kombi & Beyaz Eşya ve diğer ev aletlerinin tamir bakım ve onarım servisidir. Kendi alanında 20 yıldır hizmet vermekte olup tüm teknik destek ekibimiz son derece profesyonel ve tecrübelidir. Markası ne olursa olsun cihazlarınızla ilgili her türlü arızalarda hızlı ve pratik bir şekilde çözüm üreterek güvenli hizmet sunmaktayız.

Artık bozulan makinenizin servisten gelmesini beklemenize gerek yok. Ekibimiz Çamaşır Makinesi ve Buzdolabınızı veya Klimanızı yerinde tamir ediyor üstelik bu yöntem ile daha uygun ve güvenilir hizmet almaktasınız.

Zeytınalanı ECA Servisi'mizde yapılan tüm işlemler 1 yıla kadar Garantilidir. Değiştirilen tüm parça ve ürünler markası ne olursa olsun orjinaldir. İşlemlerinizi servis kayıdına almaktayız. 1 yıl içerisinde tekrardan arıza oluştuğu halinde ücretsiz servis hakkına sahip olduğunu unutmayınız.

Bizlere ulaşmak için:  Zeytınalanı ECA Servisi 0850 302 34 34 numaralı Servis Merkezimize talepleriniz iletir Servis Arıza Kaydı ouşturabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder