16 Haziran 2019 Pazar

Ağrı Ariston Servisi

Ağrı Ariston Yetkili Servisi


Ağrı Ariston Servisi deyince aklımıza gelen teknolojik ev aletlerimizdir. Uzun süreli kullanımlarda cihazlarımız arıza yapabilirler. Arıza yapan cihazlarımız için hemen araştırma içine gireriz. En hızlı şekilde ve en uygun fiyatla onarım gerçekleştirme çabasına gireriz. Kullanmakta olduğumuz cihazlarımız arıza ile karşılaştığında servis merkezine ulaşarak en hızlı ve uygun fiyatta hizmet almanızı sağlar. Ağrı Ariston Servisi tüm semt ve ilçelere aynı gün servis hizmeti vermektedir.

1 Yıl Yedek Parça Garantisi

Klima Kombi ve Beyaz Eşyalarınıza onarım konusunda profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla siz değerli tüketicilerinin hizmetinizde. Cihazlarınızda yapılan bütün arızalarda değişen yedek parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Onarım sonunda garanti belgeniz tarafınıza teslim edilir.

Ariston 7/24 Garantili Servis

Ariston markası dünya üzerinde kendini ispatlamış mükemmel bir yapıya sahiptir. Ariston markasının üretmiş olduğu klima kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, vb ürünlerin doğru kullanılması, yıllık periyodik bakımlarının düzenli olarak yapılması halinde yıllarca problemsiz ve sağlık bir şekilde cihazlarınızın çalışmasına destek olucaktır.


  • Ağrı Ariston Servisi
  • Ağrı Ariston Klima Servisi
  • Ağrı Ariston Kombi Servisi
  • Ağrı Ariston Buzdolabı Servisi
  • Ağrı Ariston Çamaşır Makinesi Servisi
  • Ağrı Ariston Bulaşık Makinesi Servisi 

Ağrı Ariston Servisi hizmeti almak için 444 8 284 nolu Ağrı merkezinden servis randevusu alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ayazteknik.net