16 Haziran 2019 Pazar

Balıkesir Ariston Servisi

Balıkesir Ariston Yetkili Servisi


Balıkesir Ariston Servisi deyince aklımıza gelen teknolojik ev aletlerimizdir. Uzun süreli kullanımlarda cihazlarımız arıza yapabilirler. Arıza yapan cihazlarımız için hemen araştırma içine gireriz. En hızlı şekilde ve en uygun fiyatla onarım gerçekleştirme çabasına gireriz. Kullanmakta olduğumuz cihazlarımız arıza ile karşılaştığında servis merkezine ulaşarak en hızlı ve uygun fiyatta hizmet almanızı sağlar. Balıkesir Ariston Servisi tüm semt ve ilçelere aynı gün servis hizmeti vermektedir.

1 Yıl Yedek Parça Garantisi

Klima Kombi ve Beyaz Eşyalarınıza onarım konusunda profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla siz değerli tüketicilerinin hizmetinizde. Cihazlarınızda yapılan bütün arızalarda değişen yedek parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Onarım sonunda garanti belgeniz tarafınıza teslim edilir.

Ariston 7/24 Garantili Servis

Ariston markası dünya üzerinde kendini ispatlamış mükemmel bir yapıya sahiptir. Ariston markasının üretmiş olduğu klima kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, vb ürünlerin doğru kullanılması, yıllık periyodik bakımlarının düzenli olarak yapılması halinde yıllarca problemsiz ve sağlık bir şekilde cihazlarınızın çalışmasına destek olucaktır.


  • Balıkesir Ariston Servisi
  • Balıkesir Ariston Klima Servisi
  • Balıkesir Ariston Kombi Servisi
  • Balıkesir Ariston Buzdolabı Servisi
  • Balıkesir Ariston Çamaşır Makinesi Servisi
  • Balıkesir Ariston Bulaşık Makinesi Servisi 

Balıkesir Ariston Servisi hizmeti almak için 444 8 284 nolu Balıkesir merkezinden servis randevusu alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder