13 Haziran 2019 Perşembe

Kastamonu Profilo Yetkili Servisi

Kastamonu Profilo Yetkili Servisi

siemens servisi

Kastamonu Profilo Servisi deyince aklımıza gelen teknolojik ev aletlerimizdir. Uzun süreli kullanımlarda cihazlarımız arıza yapabilirler. Arıza yapan cihazlarımız için hemen araştırma içine gireriz. En hızlı şekilde ve en uygun fiyatla onarım gerçekleştirme çabasına gireriz. Kullanmakta olduğumuz cihazlarımız arıza ile karşılaştığında servis merkezine ulaşarak en hızlı ve uygun fiyatta hizmet almanızı sağlar. Kastamonu Profilo Servisi tüm semt ve ilçelere aynı gün servis hizmeti vermektedir.

1 Yıl Yedek Parça Garantisi

Klima Kombi ve Beyaz Eşyalarınıza onarım konusunda profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla siz değerli tüketicilerinin hizmetinizde. Cihazlarınızda yapılan bütün arızalarda değişen yedek parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Onarım sonunda garanti belgeniz tarafınıza teslim edilir.

Profilo 7/24 Garantili Servis

Profilo markası dünya üzerinde kendini ispatlamış mükemmel bir yapıya sahiptir. Profilo markasının üretmiş olduğu klima kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, vb ürünlerin doğru kullanılması, yıllık periyodik bakımlarının düzenli olarak yapılması halinde yıllarca problemsiz ve sağlık bir şekilde cihazlarınızın çalışmasına destek olucaktır.


  • Kastamonu Profilo Servisi
  • Kastamonu Profilo Klima Servisi
  • Kastamonu Profilo Kombi Servisi
  • Kastamonu Profilo Buzdolabı Servisi
  • Kastamonu Profilo Çamaşır Makinesi Servisi
  • Kastamonu Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Garantisi devam eden cihazlarınız için mutlaka yetkili servisi ile irtibata geçin. 

Kastamonu Profilo Servisi hizmeti almak için 444 77 66 nolu Kastamonu merkezinden servis randevusu alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder