13 Haziran 2019 Perşembe

Kilis Profilo Yetkili Servisi

Kilis Profilo Yetkili Servisi

siemens servisi

Kilis Profilo Servisi deyince aklımıza gelen teknolojik ev aletlerimizdir. Uzun süreli kullanımlarda cihazlarımız arıza yapabilirler. Arıza yapan cihazlarımız için hemen araştırma içine gireriz. En hızlı şekilde ve en uygun fiyatla onarım gerçekleştirme çabasına gireriz. Kullanmakta olduğumuz cihazlarımız arıza ile karşılaştığında servis merkezine ulaşarak en hızlı ve uygun fiyatta hizmet almanızı sağlar. Kilis Profilo Servisi tüm semt ve ilçelere aynı gün servis hizmeti vermektedir.

1 Yıl Yedek Parça Garantisi

Klima Kombi ve Beyaz Eşyalarınıza onarım konusunda profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla siz değerli tüketicilerinin hizmetinizde. Cihazlarınızda yapılan bütün arızalarda değişen yedek parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Onarım sonunda garanti belgeniz tarafınıza teslim edilir.

Profilo 7/24 Garantili Servis

Profilo markası dünya üzerinde kendini ispatlamış mükemmel bir yapıya sahiptir. Profilo markasının üretmiş olduğu klima kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, vb ürünlerin doğru kullanılması, yıllık periyodik bakımlarının düzenli olarak yapılması halinde yıllarca problemsiz ve sağlık bir şekilde cihazlarınızın çalışmasına destek olucaktır.


  • Kilis Profilo Servisi
  • Kilis Profilo Klima Servisi
  • Kilis Profilo Kombi Servisi
  • Kilis Profilo Buzdolabı Servisi
  • Kilis Profilo Çamaşır Makinesi Servisi
  • Kilis Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Garantisi devam eden cihazlarınız için mutlaka yetkili servisi ile irtibata geçin. 

Kilis Profilo Servisi hizmeti almak için 444 77 66 nolu Kilis merkezinden servis randevusu alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder