15 Haziran 2019 Cumartesi

Niğde Profilo Servisi


Niğde Profilo Yetkili Servisi


siemens servisi

Niğde Profilo Servisi deyince aklımıza gelen teknolojik ev aletlerimizdir. Uzun süreli kullanımlarda cihazlarımız arıza yapabilirler. Arıza yapan cihazlarımız için hemen araştırma içine gireriz. En hızlı şekilde ve en uygun fiyatla onarım gerçekleştirme çabasına gireriz. Kullanmakta olduğumuz cihazlarımız arıza ile karşılaştığında servis merkezine ulaşarak en hızlı ve uygun fiyatta hizmet almanızı sağlar. Niğde Profilo Servisi tüm semt ve ilçelere aynı gün servis hizmeti vermektedir.

1 Yıl Yedek Parça Garantisi

Klima Kombi ve Beyaz Eşyalarınıza onarım konusunda profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla siz değerli tüketicilerinin hizmetinizde. Cihazlarınızda yapılan bütün arızalarda değişen yedek parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Onarım sonunda garanti belgeniz tarafınıza teslim edilir.

Profilo 7/24 Garantili Servis

Profilo markası dünya üzerinde kendini ispatlamış mükemmel bir yapıya sahiptir. Profilo markasının üretmiş olduğu klima kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, vb ürünlerin doğru kullanılması, yıllık periyodik bakımlarının düzenli olarak yapılması halinde yıllarca problemsiz ve sağlık bir şekilde cihazlarınızın çalışmasına destek olucaktır.


  • Niğde Profilo Servisi
  • Niğde Profilo Klima Servisi
  • Niğde Profilo Kombi Servisi
  • Niğde Profilo Buzdolabı Servisi
  • Niğde Profilo Çamaşır Makinesi Servisi
  • Niğde Profilo Bulaşık Makinesi Servisi 

Niğde Profilo Servisi hizmeti almak için 444 77 66 nolu Niğde merkezinden servis randevusu alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder