15 Haziran 2019 Cumartesi

Tunceli Profilo Servisi

Tunceli Profilo Yetkili Servisi


siemens servisi

Tunceli Profilo Servisi deyince aklımıza gelen teknolojik ev aletlerimizdir. Uzun süreli kullanımlarda cihazlarımız arıza yapabilirler. Arıza yapan cihazlarımız için hemen araştırma içine gireriz. En hızlı şekilde ve en uygun fiyatla onarım gerçekleştirme çabasına gireriz. Kullanmakta olduğumuz cihazlarımız arıza ile karşılaştığında servis merkezine ulaşarak en hızlı ve uygun fiyatta hizmet almanızı sağlar. Tunceli Profilo Servisi tüm semt ve ilçelere aynı gün servis hizmeti vermektedir.

1 Yıl Yedek Parça Garantisi

Klima Kombi ve Beyaz Eşyalarınıza onarım konusunda profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla siz değerli tüketicilerinin hizmetinizde. Cihazlarınızda yapılan bütün arızalarda değişen yedek parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Onarım sonunda garanti belgeniz tarafınıza teslim edilir.

Profilo 7/24 Garantili Servis

Profilo markası dünya üzerinde kendini ispatlamış mükemmel bir yapıya sahiptir. Profilo markasının üretmiş olduğu klima kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, vb ürünlerin doğru kullanılması, yıllık periyodik bakımlarının düzenli olarak yapılması halinde yıllarca problemsiz ve sağlık bir şekilde cihazlarınızın çalışmasına destek olucaktır.


  • Tunceli Profilo Servisi
  • Tunceli Profilo Klima Servisi
  • Tunceli Profilo Kombi Servisi
  • Tunceli Profilo Buzdolabı Servisi
  • Tunceli Profilo Çamaşır Makinesi Servisi
  • Tunceli Profilo Bulaşık Makinesi Servisi 

Tunceli Profilo Servisi hizmeti almak için 444 77 66 nolu Tunceli merkezinden servis randevusu alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder