Buca Arçelik Servisi 0850 302 3434

Buca Arçelik Servisi

Günlük yaşantımızda kullanmış olduğumuz klima, kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, set üstü ocak gibi beyaz eşya ürünlerimiz arızalar yapabilmektedir. Ani arıza durumlarında herzaman güvenilir teknik servislere ihtiyacımız vardır.

Buca Arçelik Servisi olarak izmirin buca semtinin tüm mahallelerine teknik servis hizmeti vermekteyiz. Beyaz eşyalarımızın periyodik bakım işlemlerini her yıl düzenli olarak yaptırmalıyız. Örneğin klimalarımızı yılda 1 defa dezenfekte ilaçı ile işin ehli teknik servise yaptırmalıyız. Bakımsız bir klima performans düşüklüğü yaşar. Elektrik tüketimini arttırır. Solunum yolları hastalıklarına sebeb verebilir.  Klimalarınızın bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırdığınız takdirde söylemiş olduğumuz sorunları riskleri ortadan kaldırmış olursunuz.
buca arçelik servisi
Buca Arçelik Servisi

Buca Arçelik Servisi Kombi cihazlarımızın bakım onarım ve petek temizleme gibi işlemleriniz için 0850 302 3434 nolu çağrı merkezi numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Petek temizleme işlemleri ortalama 5 yılda bir yapılması uygundur. Kombi Petek Temizleme işlemini yaptırdığınızda yüksek ısı ve performan artışı ile karşılaşırsınız. Ekonomik olarak bütçenize %20 tasarruf sağlamış olursunuz. Oda termostatı kullanımlarınızda mutlaka en çok zaman geçirdiğiniz bölgeye taktırmanız sizin faydanıza olucaktır.

Buca Arçelik Servisi nofrost buzdolablarımızda en çok buz kilitlemesi, bloklaşma arızaları ile karşı karşıya kalırsınız. Üst soğutuyor, alt soğutmuyor, buzdolabı su akıtıyor, ses çıkarıyor gibi arızalarınız için teknik çözüm sunmaktayız. Haftanın 7 günü 24 saat açık olan buzdolabı çağrı merkezi numaramızdan bize ulaşın. Kullanmakta olduğunuz buzdolablarını senede bir gün fişi çekerek dezenfekte ile temizleyiniz. 24 saat kapakları açık bir şekilde bırakın. Bloglaşma soğutmama sorununuza çözüm olabilir. Buna benzer şikayetleriniz için servis aramadan önce bu işlemi bir kez deneyin. Eğer Sorununuz kısa bir süre içinde tekrarlarsa cihazınızda ısıtma grubu ile alakalı rezistantas, timer, bi metal termostat, termal sigorta gibi parçalarınız arızalı olabilir. Servisimiz tarafından yapılan tüm arızalar parça değişimleri 1 yıl olarak garantilidir. Yapılan işlemler servis formumuz ile resmileştirilerek tarafınıza verilir.

1 yorum:

  1. Buca Arçelik Servisine klimamızın periyodik bakımlarını yaptırıyoruz. titizlikle klima bakımı, yer değişimi, montaj, demontaj ve gaz dolumu arızalarınıza hızlı çözümler üretir.

    YanıtlaSil