Gaziemir Arçelik Servisi 0850 302 3434

Gaziemir Arçelik Servisi

Tüketiciler olarak evde kullandığımız klima kombi buzdolabı çamaşır makinesi gibi ürünlerimizin arıza durumlarında acil teknik servise ihtiyac duyarız. Ürünlerimizde yaşamış olduğumuz teknik arızalar için güvenilir işin ehli bir servis hizmeti almak isyorsanız yukarıdaki çağrı merkezi telefonumuzdan bize servis kaydı oluşturabilir ve hizmet alabilirsiniz.
gaziemir arçelik servisi
Gaziemir Arçelik Servisi

Gaziemir Arçelik Servisi Sektörde tüm arıza bakım ve onarımlarda kendini kanıtlamıştır. Profesyonel bir teknik ekip, kaliteli servis malzemeleri kullanarak yapmış olduğumuz bütün arızalara 1 yıl garanti vermektedir. Klima, Kombi ve Beyaz Eşyalarınızda oluşan tüm arızalar için çekinmeden bize ulaşabilirsiniz.

Gaziemir Arçelik Servisi buzdolabı çamaşır makinesi arıza bakım ve onarım işlemlerinde hızlı ve titizlikle sorunlarıza çözüm üretir. Çamaşır makinem ısıtmıyor, yumuşatıcı almıyor, kazan dönmüyor, sıkma yapmıyor, sıkarken ses yapıyor, sıkarken yürüyor, buzdolabım soğutmuyor, buzdolabım su akıtıyor, buzdolabım motor çalışıyor fakat soğutma yapmıyor, buzdolabım hiç durmuyor sürekli çalışıyor, buzdolabım aşırı ses yapıyor, buzdolabımın kenarları çok ısınıyor, buzdolabı tak tuk ses yapıyor, buzdolabım sigorta attırıyor gibi arızalarınıda bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziemir Arçelik Servisi ocak doğal gaz dönüşüm, enjektör değişimi, dirsek değişimi, musluk ayarı, ocak gaz kaçak kontrolu, lpg den doğal gaza dönüşüm, doğalgazdan lpgye dönüş işlemleriniz gibi işlerinizde hızlı bir şekilde yardımcı olur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder